Jízdy na koni/ustájení:
Ing. Tomáš Nolč
Tel.: 605 268 975

Domácí vzdělávání:
Mgr. Eva Nolčová
tel.: 774 975 292, e-mail:
StajBilyKamen@seznam.czReklama, spřátelné weby:


» Koňské tábory


Prázdninové koňské tábory pro děti

Letní koňský tábor 2016 - 0. turnus

Od 4. 7. 2016 proběhl nultý turnus tábora, děti měly jezdecký výcvik na jízdárně, projely se na koni krajinou, zažily výlet na koni - Indiánský den - děti si ráno samy připravily těsto z kvalitní žitné mouky a po příchodu do Haloun si opékaly žitné placky v teepee. Večer jsme navštívili čajovnu Cherubín v Řevnicích, kde pro děti bylo překvapení - zpěv a hudba s pravým indiánem a děti ochutnaly kořeněný čaj s mlékem.

Ve čtvrtek se děti projely vklakem do Srbska a prošly se až k Bubovickým vodopádům. Na zpáteční cestě je čekalo překvapení. Večer jsme pak na statku připravili projekční plátno a vytvořili letní kino - promítali jsme si fotografie z tábora. V pátek si děti prožily trochu napětí - jezdecká soutěž v drezurní úloze. Děti obdržely diplomy a dárky.

Více uvidíte na fotografiích:


Děkujeme našim trpělivým koníkům: Fiona, Narnie, Aktovka, Kašpárek, Ája! Maxipes Fík nás doprovázel i na výletech a na statku děti mohly vidět naše malé ovečky a mazlit se s našimi dlouhosrstými kočkami. Večer na našem statku poletují světlušky.


YWIxYj